Sport

Shtëpia e ëndrrave e Taulant e Granit Xhakës (FOTO)


Publikuar më:


Prandaj edhe vëllezërit Taulant dhe Granit Xhaka, festat e fundvitit po i kalojnë në shtëpinë e tyre në Zvicër, pranë familjes, shkruan Magazina.al.

Përmes disa postimeve në Instagram, shihet teksa futbollistët e njohur me origjinë shqiptarë, po kalojnë momente të bukura bashkërisht.

Poashtu këto foto kanë treguar edhe shtëpinë e tyre të bukur dhe luksoze që vërtetë iu lenë pa frymë.

Shtëpia si duket në këto pamje posedon një hapësirë të madhe. Në foto shihet edhe dhoma me pajisje për sport dhe fitnes.

Shumëçka e krijuar me të bardhë, gjë që e bënë këtë shtëpi mjaft të veçantë për syrin.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top