Sport

Shqiptari mund grekun, por gjyqtari i mohon fitoren (Video)


Publikuar më:


taekwondo

Në kampionatin europian të Taekwondo-së ka ndodhur një gabim i madh ku i ka kushtuarmedaljen një sportisti shqiptar.

Sportisti shqiptar është ndeshur me një grek dhe ka fituar përballjen me të por në fundgjyqtari ja ka mohuar duke ja dhënë kundërshtarit.

Ndërhyrja e trajnerit shqiptar i kakushtuar sportistit tonë humbjen e sfidës

Comments
To Top