17,07,2024

Trump ngatëron 9/11 me një dyqan (Video)

Must Read

1xegd4mje6k4wlixfbprh5qqsf9k-ckh-large

Kandidati për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, e ka ngatërruar datën e 9/11 me 7-Eleven gjatë mbajtjes së fjalimit në Buffalo të New Yorkut.

Ai dhe republikanët e demokratët e tjerë ishin duke bërë fushatë para zgjedhjeve primare të së martës.

Fitorja atje do të nënkuptonte një hap të rëndësishëm në rrugën e nominimit të palëve për presidentin amerikan, transmeton Klan Kosova.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=7sXQ3YJtlqo?feature=oembed]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img