Sport

Shënon gol pas dy muajve, i befason të gjithë me festimin e tij (VIDEO)


Publikuar më:


Francezi ka arritur t’i shënoi gol skuadrës së Leon në kampionatin meksikan.

Ajo që befasoi të gjithë, ishte festimi i Gignac, me bashkëlojtarët e tij.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

 

.

Comments
To Top