Sport

Sampdoria – Milan, formacionet zyrtare


Publikuar më:


sampdoriamilan

Sampdoria dhe Milan do të përballen në ‘Stadio Luigi Ferraris’, duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së 33-të në Serie A.

Sampdoria: Pas Pak…

Milan: Donnarumma; Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli; Kucka, Montolivo, Bertolacci; Bonaventura; Balotelli, Bacca

Comments
To Top