03,06,2023

Atletico e pandalshme, barazohet me pikë me Barcelonën (Video)

Must Read

atletico

Atletico Madrid e ka barazuar Barcelonën me pikë në La Liga. Atletico mori një fitore tejet të vlefshme me rezultatin e thellë 3-0 ndaj Granadas, falë golave të Fernando Torres, Angel Correa dhe Koke.

Atletico ka 76 pikë po aq sa Barcelona e vendit të parë, por Barcelona ka ende një lojë për ta luajtur, kundër Valencias.

https://www.youtube.com/watch?v=wVmABRZewPo

https://www.youtube.com/watch?v=yShm5TJDIhc

https://www.youtube.com/watch?v=3nP6PSgXjBc

- Advertisement -spot_img
Të fundit

 I mituri në Ferizaj theret me thikë në kokë, i dyshuar një moshatar i tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Mirash të Ferizajt, ku një person i mitur ka mbetur...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img