Ferizaj

Sa i janë rritur flokët dhe mjekra Labit, prej kur tha se s’do të rruhet e s’do të qethet deri në liberalizim


Publikuar më:


Deputeti nga radhët e Aleancës Kosova e Re, Labinot Tahiri, ditë më parë, ka bërë premtimin që nuk do i prejë flokët dhe mjekrën deri në liberalizim të vizave për kosovarët.

“Me mjekërr dhe flokë të gjata, sado që rriten, deri në liberalizim”, kishte shkruar Labi mbi foton e tij.

Tanimë kanë kaluar disa ditë nga premtimi i këngëtarit të shndërruar në politikan.

Ai gjatë ditës së sotme, ka postuar një fotografi, teksa shihet mjekra dhe flokët kanë filluar që t’i rriten.

Në postimin e sotëm, Tahiri ka shkruar se “Nëse mendoni se nuk i takoni kësaj bote, kjo ju jep një lajm dhe ndjënjë se jeni këtu, për të ju ndihmuar të tjerëve, për një jetë më të mirë”.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/sa-i-jane-rritur-floket-dhe-mjekra-labit-prej-kur-tha-se-s-do-te-rruhet-e-s-do-te-qethet-deri-ne-liberalizim-619042/?fbclid=IwAR1UspMTSl65QvxuZNn9UzBpAR4_rBCjMpG-3ueex7C6e7W3iIxntEcf87o?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

To Top