Lajme

 Rrëzohet një avion me drogë në Durrës (Video)


Publikuar më:


maxresdefault

Deklarata erdhi në përgjigje të fjalës së deputetit Pjerin Ndreu, që akuzoi opozitën për deklarata të pabaza lidhur me drogën dhe hashashin në vend.

Comments
To Top