Lajme

Rrëzimi i aeroplanit rus, s’ka shenja për të mbijetuar


Publikuar më:


Kerkimet pas rrezimit te aeroplanit rus

Aeroplani me 84 persona në bord është rrëzuar mëngjesit e sotëm në Detin e Zi.

Në të ishin anëtarët e bendit “Alexandrov”, disa gazetarë dhe 8 anëtarë ekuipazhi.

Deri më tani janë gjetur disa copa të aeroplanit dhe një trup i pajetë. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top