Sport

Ronaldo – Barcelona, kjo është e pabesueshme (Foto)


Publikuar më:


ronaldo-barc

Cristiano Ronaldo duket se është duke e ‘tradhtuar’ Realin me Barcelonën.

Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, sipas asaj çfarë shkruajnë mediat në Portugali, duket se është në një lidhje të re.

Bazuar në disa fotografi të postuara në Instagram, ylli i Real Madrid duket se është në lidhje me piloten meksikane Alejandra Manriquez, përcjell Gazeta Blic nga “101 Great Goals”

Por, ky lajm mund t’i shokojë tifozët e Realit, pasi që ajo mësohet të jetë tifoze e flaktë e Barcelonës.

Disa javë më parë, Alejandra pati publikuar një foto në Instagramin e saj duke përqafuar Ronaldon, ndërsa këtë javë ajo publikoi një fotografi të re me portugezin.

Nëse thashethemet se Ronaldo dhe Alejandra janë në lidhje dalin të jenë të vërteta, do të jetë mjaft interesante të shihet si do të reagojë Ronaldo për faktin se e dashura e tij e re është fanse e flaktë e Barcelonës.

Shikoni disa nga fotot më poshtë. /Gazeta Blic/

Screen-Shot-2016-04-21-at-12.23.51-PM

Screen-Shot-2016-04-21-at-12.21.08-PM

Screen-Shot-2016-04-21-at-12.21.24-PM

Screen-Shot-2016-04-21-at-12.21.50-PM

Screen-Shot-2016-04-21-at-12.23.07-PM

Comments
To Top