Uncategorized

Rita dhe Bebe pjesëmarrëse në MTV VMA


Publikuar më:


Dy shqiptaret e njohura botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha do të jenë pjesëmarrëse në Video Music Awards në Los Angeles

Këngëtaret e njohura do të ngjiten në skenë për të prezantuar ndonjë nga çmimet e mbrëmjes.

Artistet botërore kanë treguar në rrjetet sociale se mezi presin të dielën, madje Bebe është shprehur se po i realizohet  ëndrra të ngjitet në atë skenë.

Ndryshe, të dielën mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve për videot më të mira muzikore nga MTV.

Comments
To Top