Sport

Revista javore e UEFA-s, ja rrugëtimi i Shqipërisë në Euro 2016 (Video)


Publikuar më:


090714-SOCCER-albania-national-soccer-team-celebrates-victory-ahn-PI.vresize.1200.675.high.57

Shqipëria për herë të parë në historinë e saj do të marrë pjesë për herë të parë në një kmpeticion prestigjioz.

Aventura e re e De Biasit në dhjetor të 2011 ishte fillimi i një ëndrre që sa vinte e bëhej realitet.

“Super Sport” ka dubluarrevistën javore ku janë pjesë dhe yjet e Kombëtares sonë dhe ku tregohet i gjithë rrugëtimi i tyre deri në Francë. Videon e plotë mund ta ndiqni më poshtë.

Comments
To Top