16,04,2024

Majlinda Kelmendi dhe Driton Kuka kanë një mesazh para ‘Rio 2016’ (Foto)

Must Read

majlinda

Trajneri i xhudos Driton Kuka ka publikuar një fotografi me dy xhudistët kosovare që morën medalje në Kazan të Rusisë.

Majlinda Kelmendi u shpall kampione e dyfishtë në kampionatin evropian të xhudos, ndërsa Nora Gjakova mori të bronztën, njofton Klan Kosova.

Kuka ka shkruar se ekipi kosovare janë të qetë e po presin të kthehen me padurim në Kosovë.

“Ditë e qetë,të relaksuar me padurim po presim të kthehemi në Atdhe! Drejt Rio2016”.

ekipa-690x380

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img