Ferizaj

Reçica takon fëmijët e dëshmorëve në Ferizaj


Publikuar më:


Elmi Reçica,deputet i Parlamentit të Kosovës nga Ferizaj   për festën e Fitër Bajramit ka takuar fëmijët e dëshmorëve në Ferizaj.

Fëmijët e Dëshmorëve: Fisnik Rexhep Bislimi, Diell Gursel Sylejmani, Valmir Kemajl Hetemi, Rinor Ramadan Rexhepi, Advan Naim Beka, Atdhe Sejdi Sejdiu, Shqiprim Lutfi Haxhidema, sot, në ditën e festës së Fitër Bajramit   janë pritur në një ambient familjarë nga  bashkëluftëtari I prindërve të tyre, deputeti i  Parlamentit  të Kosovës,Elmi Reçica,

“Gjithmonë me kënaqësi të veçantë i takoj, duke bashkëbiseduar me familjarët e Dëshmorëve të Kombit. Frymëzuese dhe tejet ndjenjë fisnike, se si ata kujtimin e mallin e tyre për familjarët e kanë shndërruar në fuqi e krenari”  ka thënë Reçica.

13600225_871981479612775_6502494438087404219_n (1)

13592290_871981589612764_7609893721142422247_n 13590395_871981649612758_9159073778476712888_n

 

Comments
To Top