Sport

Reali thyen rekord negativ


Publikuar më:


zidane1

Real Madrid ka vrapuar më pak se kurrë në humbjen nga Wolfsburg në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid u befasua duke u mposhtur si mysafirë i Wolfsburgut me rezultat 2:0, dhe tani skuadrës së Zinedine Zidane i duhet një fitore prej 3:0 nëse duan kualifikimin në gjysmëfinale, e që do të jetë tejet e vështirë.

Sidoqoftë, e përditshmja sportive madrilene ‘Marca’, ka publikuar një arsye të fortë të dështimit të Real Madridit ndaj skuadrës gjermane.

Skuadra e trajnerit Zinedine Zidane vrapoi vetëm 104.137 metra, më së paku në histori të saj në Ligën e Kampionëve. /Express/

Comments
To Top