30,09,2023

Robben humb sezonin?

Must Read

rrobenn-780x439

Duket se ylli i Bayernit, Arjen Robben mund t’i ketë dhënë fund përpara kohe sezonit.

Sipas Sport1, mesfushori holandez do ta ketë gati të pamundur riaftësimin në kohë përpara fundit të sezonit, ndonëse ka ende shpresa të vogla se ai mund t’ia dalë të paktën për finale e Ligës së Kampioneve nëse Bayerni do të arrijë deri në Milano.

Ndërkaq dhe vetë Robben e ka konfirmuar se riaftësimi i tij nuk po shkon sipas planeve.

“Është vërtet zhgënjyese. Nuk mund të them se kur do të jem gati, por nuk kam ndër mend të tërhiqem”, ka thënë Robben.

Bayern ka fituar minimalisht ndeshjen kundër Benficas në Alianz Arena. /Telegrafi/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img