Sport

Reali e publikon listën e futbollistëve të ftuar ndaj Wolfsburgut (Foto)


Publikuar më:


ronaldo1

Zinedine idane ka treguar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Wolfsburgut

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka marrë me vete gjithë 23 lojtarët për ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve ndaj Wolfsburgut.

Po ashtu edhe Karim Benzema është rikthyer në skuadër dhe Zidane ka konfirmuar se francezi do të startojë të martën mbrëma.

realii_1460380951-7913979

Comments
To Top