Sport

Real Sociedad – Barcelona, formacionet me plot mungesa (FOTO)


Publikuar më:


Capture-68-650x358

Barcelona viziton stadiumin e vështirë të Real Sociedadit ku nuk ka shënuar fitore nga stinori i largët 2006-2007.

Barcelona është mysafire e Real Sociedadit në kuadër të xhiros së 32-të në La Ligë.

Skuadra katalane duhet të reagojë pas humbjes në “El Clasico”, por ka një problem.

Gjiganti katalan nuk ka shënuar fitore në udhëtim te Sociedad nga stinori 2006-2007, përcjell “Lajmi.net”.

Kurse, “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave dhe Barcelona, në mungesë të Luis Suarezit të suspenduar do të luajë edhe pa disa futbollistë të tjerë të rëndësishëm.

 

Comments
To Top