03,12,2023

Wilshere synon Europianin

Must Read

wilshere-690x380

Pas paraqitjes për skuadrën U-21 të Arsenal, mesfushori i Gunners ka thënë se shpreson që të jetë i gatshëm për Europianin në Francës.

 

Jack Wilshere shpreson se kthimi i tij në skuadrën U-21 të Arsenal do t’i ofrojë mundësi atij që të ketë një vend tek përfaqësuesja angleze.

Mesfushori 24 vjeçar nuk ka luajtur këtë edicion, pasi e theu këmbën gjatë parasezonit, dhe paraqitjen e parë e ka bërë në fitoren Gunners ndaj Newcastle.

Ai ka thënë se shpreson që disa ndeshje do t’i ofrojnë atij mundësinë për të luajtur në Francë.

“Dua të luaj në Europian. Për ta bërë këtë gjë duhet t’i tregoj menaxherit çfarë mund të bëj”.

“U ndjeva mirë që u ktheva për lojë në Emirates. Ende nuk jam i gatshëm sa duhet, por është një hap tjetër në drejtimin e duhur”.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img