Sport

Real Madrid ngulmon për Aguero


Publikuar më:


Sergio-Aguero-1100x825 (1)

Real Madrid është në kërkim të një sulmuesi dhe emri i parë që është në listën e tyre është argjentinasi Sergio Aguero. Sulmuesi i Manchester Cityt është kërkuar dhe më përpara por madrilenët nuk heqin dorë nga ai, raporton Daily Star.

Drejtuesit e Los Blancos po synojnë ta riblejnë  Alvaro Moratan nga Juventusi gjatë kësaj vere në mënyrë që ta shkëmbejnë atë me Agueron pasi trajneri i ardhshëm i City, Guardiola e pëlqen sulmuesin spanjoll.

Comments
To Top