20,05,2024

Stojanoviq: Prishtina po ik nga problemet

Must Read
Branimir Stojanoviq

Stojanoviq në një deklaratë për RTS ka thënë se kjo është  ikje nga problemet të cilët sipas tij janë shumë të dhimbshme për Prishtinën.

Zëvendësi i kryeministrit, Isa Mustafa ka shtuar se Serbia dhe serbët në Kosovë janë të gatshëm për ta formuar Asociacionin, por se siç tha ai “Bashkimi Evropian duhet të bëjë pjesën e vet si dhe duhet t`i bëj presion Qeverisë së Kosovës për ta zhbllokuar procesin”..

The post Stojanoviq: Prishtina po ik nga problemet appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img