Lajme

Qytetarët e Shqipërisë i kërkojnë Behgjet Pacollit të angazhohet në politikë!


Publikuar më:


pacolli-i-preokupuar-me-situat-euml-n-e-krijuar-politike_hd

I pari i AKR-së Behgjet Pacolli, ka rrëfyer një ngjarje interesante për të cilën thotë se i ka ndodhur në Shqipëri, njofton gazetablic.com

Pacolli, thotë se nga ai është kërkuar që të angazhohet sërish në politikë. Kjo kërkesë ka qenë e një bariu, i cili e kishte përshëndetur atë për gjatë kohës sa ish Presidenti i Kosovës, ishte ndalur në rrugë.

“Unë pothuajse e ndalova makinën time dhe bariu me pa për një çast dhe m’u drejtua me emër dhe më tha: duhet me u angazhuar në politikë në Shqipëri! Ne të duam shumë! E falenderova shumë, dhe i thashë: Jemi një”, shkruan Pacolli në faqen e tij zyrtare në Facebook.

Shkrimi i plotë:[quote_box name=””]

 

[/quote_box]

Comments
To Top