Lajme

Publikohet video e re i të dyshuarit për sulmet në Bruksel


Publikuar më:


foto_bruksel

Prokurorët belgë kanë publikuar pamje të reja të një prej të dyshuarve për sulmuet në aeroportin ndërkombëtar të Brukselit

Video është regjistruar në ora 09:50 sipas orës lokale dhe i dyshuari kishte në kokë një kapele dhe një xhaketë me ngjyrë, transmeton Klan Kosova.

Sulmet e 22 marsit që ndodhën në kryeqytetin evropian lanë të vdekur 32 persona.

Videon e sapo publikuar nga autoritetet belge mund ta shikoni KËTU.

Comments
To Top