Sport

PSG – Manchester City, kjo është 11-shja më e shtrenjtë e kombinuar (Foto)


Publikuar më:


LONDON, ENGLAND - MARCH 02:  Rain under the floodlights at Emirates stadium during the Barclays Premier League match between Arsenal and Swansea City on March 2, 2016 in London, England.  (Photo by Stuart MacFarlane/Arsenal FC via Getty Images)

Paris Saint-Germain dhe Manchester City luajnë sonte në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Squawka e ka publikuar një formacion të kombinuar me futbollistët më të shtrenjtë të PSG-së dhe Manchester Cityt.

Dy skuadrat njihen për shpenzimet e tyre marramendëse në lojtarë.

EXPENSIVE

Comments
To Top