26,05,2024

Gol spektakolar: Klubi anglez realizon në stilin ‘tiki-taka’ të Barcelonës (Video)

Must Read

derby1

Ekipi anglez Derby County ka shënuar një gol spektakolar në stilin tiki-taka të Barcelonës.

Në takimin në mes të Derby Countyt dhe Hull Cityt, vendasit shkatërruan mysafirët me rezultatin e thellë 4-0, ndërsa goli i Bradley Johnson ishte padyshim më i bukuri i ndeshjes.

Shikojeni golin në minutën 0:21 më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img