30,09,2023

Gol spektakolar: Klubi anglez realizon në stilin ‘tiki-taka’ të Barcelonës (Video)

Must Read

derby1

Ekipi anglez Derby County ka shënuar një gol spektakolar në stilin tiki-taka të Barcelonës.

Në takimin në mes të Derby Countyt dhe Hull Cityt, vendasit shkatërruan mysafirët me rezultatin e thellë 4-0, ndërsa goli i Bradley Johnson ishte padyshim më i bukuri i ndeshjes.

Shikojeni golin në minutën 0:21 më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img