Lajme

Protestuesit në Tiranë: Do rezistojmë kundër plehrave (Video)


Publikuar më:


Protesta me Tirane

“Na kanë arrestuar dy djem, një nga Kukësi dhe një nga Lushnja.

Po protestonin kundër plehrave, janë në Komisariatin numër 1.

Me urdhër primitiv të Edi Ramës dhe Saimir Tahirit, çunat u goditën dhe u dhunuan”, shkruan aktivisti Aulon Kalaja.

.

Comments
To Top