Lajme

Prindi godet me çekan djalin e tij!


Publikuar më:


1-153-641x358 (1)

Policia ka arrestuar dy të dyshuar në Drenas, pasi që të njëjtit për arsye të pa njohura janë rrahur në mes vete.

Gjatë rrahjes policia bën të ditur se prindi  ka goditur me një çekan djalin e tij duke i shkaktuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Comments
To Top