25,05,2024

Në pranga pasi dërgoi marihuanë në Burgun e Dubravës

Must Read

dubrave-690x380

Një person është arrestuar  pasi i është gjetur substancë narkotike e llojit marihuanë dersisa ishte për vizitë në burgun e Dubravës.

Oficerët korrektues gjatë kontrollit tek i dyshuari kanë gjetur 23 gr. substancë të dyshuar narkotike ndërsa i dyshuari vetë e ka pranuar pasi sipas tij, ai këtë sasi të narkotikëve ja kishte sjellë një të burgosuri, transmeton Klan Kosova.

Substanca e dyshuar narkotike është konfiskuar, kurse i dyshuari është arrestuar dhe  me urdhër  të prokurorit dërgohet në mbajtje.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img