Sport

Presidenti uron Sigal Prishtinën për triumfin në Ligën Ballkanike


Publikuar më:


thaci1

​Presidenti Hashim Thaçi ka uruar Sigal Prishtinën për triumfin në Ligën Ballkanike.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi përmes një postimi ka uruar Sigal Prishtinën për triumfin e radhës në Ligën Ballkanike.

Ai po ashtu ka thënë se ditë më të mira po vijnë për sportin e Kosovës.

“Bardhekaltrit e Prishtinës arritën të mbrojnë titullin e kampionit në Ligën Ballkanike të basketbollit.

Jam i bindur se po vijnë ditë më të mira për sportin e Kosovës.

Urime KB Sigal Prishtinës dhe Plisave! HTH (Foto nga arkivi: KB Sigal Prishtina)”, shkruan president Thaçi në Facebook.

Comments
To Top