11,12,2023

Juventusi mund Lazion (Video)

Must Read

juve-1

Juventusi ka fituar me rezultatin e thellë 3-0 ndaj Lazios. Dybala (2) dhe Mandzukic shënuan për Juventusin.

https://www.youtube.com/watch?v=X9HfXt_Lajk

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img