16,07,2024

Juventusi mund Lazion (Video)

Must Read

juve-1

Juventusi ka fituar me rezultatin e thellë 3-0 ndaj Lazios. Dybala (2) dhe Mandzukic shënuan për Juventusin.

https://www.youtube.com/watch?v=X9HfXt_Lajk

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img