Lajme

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot e ka ditëlindjen!


Publikuar më:


Hashim-Thaçi.-650x358

Presidenti i Republikës së Kosovës Hashim Thaçi sot mbush 48 vjet. Thaçi i cili duhet të jetë një prej prej Presidentëve më të ri në Europë përnga mosha ende s’ka bërë të ditur se si dhe ku do ta festojë ditëlindjen.

Në biografinë e tij Zyrtare në faqen e Presidencës së Kosovës mund ta lexoni KËTU është e shënuar që Thaçi është lindur me 24 Prill të vitit 1968 në Burojë të Skënderajt. /Gazeta Blic/

Comments
To Top