Lajme

Policia konfirmon plagosjen që u përfshin Noizy dhe Cozman (Foto)


Publikuar më:


(Iplotësuar 17:55)- Zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti e ka konfirmuar për lajmi.net plagosjen që ndodhi në Prishtinën.

Sipas Ahmetit një person është i plagosur dhe tre persona të tjerë janë të shoqëruar në polici, raporton lajmi.net.

“Një person është i plagosur, ndërsa tre të tjerë janë të shoqëruar në polici”, ka thënë Ahmeti.

……………………….

Plagosje në sheshin e Prishtinës, i përfshirë Noizy (Foto)

Rreth orës 17:20 minuta në sheshin e Prishtinës, konkretisht afër hotelit ‘Swiss Diamond’, ka pasur të shtëna me armë zjarri ku ka mbetur një i plagosur i cili dyshohet të jetë shok i këngëtarit Noizy.

Gjithashtu edhe këngëtari në fjalë ishte i involvuar në këtë incident, por detaje të tjera nuk dihet, raporton lajmi.net.

Policia dhe ambulanca kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Lajmi.net do të ju informoj për rrjedhën e ngjarjes në vazhdim. /Lajmi.net/

14331645_10209660254319809_1903121775_n 14341656_10209660252839772_1202857148_n 14360236_547948428730141_1348510784_o

 

Comments
To Top