Lajme

Policia gjermane: S’ka më rrezik


Publikuar më:


Kreu i policisë gjermane Hubertus Andra, në një konferencë për media të mbajtur mbrëmë vonë, ka informuar për gjithçka që policia ka arritur të zbulojë, të mbledhë informacione nga sulmi i realizuar në Mynih.

Ai ka zgjedhur që përfundimin e konferencës ta mbyllë me mendimet dhe lutjet e të gjithëve për familjet e viktimave duke thënë “s’ka më rrezik”.

Comments
To Top