Sport

Pioli: Ky është fajtori për eliminimin e Interit


Publikuar më:


Trajneri i Interit mendon që rënia fizike është problemi kryesor i ekipit zikaltëar.

“Nuk kishim probleme teknike por fizike. Ne ndaluam së luajtir futboll dhe në fund pësuam. Kjo s’duhet të na ndodh kurrë më”, deklaroi Pioli, përcjellë “Lajmi.net”.

Interi u mposht 3:2 nga Hapoeli, edhe pse ishte duke fituar 2:0 pas pjesës së parë.

Pas kësaj disfate, klubi nga Milano u eliminua nga faza e grupeve në Ligën e Evropës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top