21,02,2024

Griezmann me reklamën e vitit (VIDEO)

Must Read

Marka e njohur sot ka publikuar reklamën e re, ku protagonist është Griezmann.

Francezi ndihmon djemtë që kanë probleme me vajzat e tyre, duke përdorur festimin e tij, përcjellë “Lajmi.net”.

Në videon e mëposhtme shihet se Griezmann nuk është fantastik vetëm në fushën e lojës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img