Sport

Pas kritikave të shumta, Rashica e merr një super-lajm (FOTO)


Publikuar më:


Rashica pas javës së 17-të në elitën e futbollit prinë me asiste te skuadra e Vitesses, me pesë të tilla.

Rashica për dallim nga edicioni i kaluar, kur realizoi shtatë gola, ende nuk e ka gjetur golin në Kampionat, por një gjë e tillë nuk mund të thuhet edhe për Kupë.

Ndryshe, Vitesse ndodhet e teta në tabelë me 23 pikë të grumbulluara.

renditja-e-asistuesve-me-te-mire-en-holande

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top