Sport

Paraja e bën të veten, ja si i ka ndryshuar këta yje të futbollit (VIDEO)


Publikuar më:


Videon e ‘AS’ mund ta shikoni duke klikuar KËTU.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

.

Comments
To Top