Lajme

Pamje tronditëse, fëmijët në shkollë me kërcime erotike


Publikuar më:


kercime

Kjo video po bën xhiron e botës pasi shihet që fëmijë të vegjël me uniforma të shkollës kryejnë kërcime seksuale provokuese. Pamjet kanë shkaktuar një reagim të ashpër të opinionit publik në Kubë pasi babai i një prej djemve është krenar dhe ka postuar këto pamje në rrjetet sociale.

Ngjarja ka ndodhur në një shkollë në qytetin Camaguey, 300 milje në lindje të Havanës, ndërsa videoja është parë nga miliona njerëz.

Dy vajza të vogla mosha e të cilave ende nuk dihet është duke vallëzuar me dy shokët e klasës, ndërsa shihen shumë veprime provokuese.

Comments
To Top