Sport

Nolito: Tifozët e Shqipërisë ishin…


Publikuar më:


“Ishte një ndeshje shumë e vështirë, edhe pse dukej e lehtë. Shqipëria ka një ekip të mirë, e di se si luan futboll, dhe me tifozët që ka… Ne ishim në lartësinë e duhur, kemi konkurruar me ta dhe kjo fitore na bën mirë.

Pankina? Aty shpesh vuan më shumë sesa në fushën e lojës. Por ka shumë ndeshje të tilla, me ekipe që mbyllen, por duhet të luajmë ashtu siç dimë, me filozofinë tonë.

Dëmtimi i Ramos ishte i pafat. Fusha nuk kishte kondicionin më të mirë, edhe pse kemi luajtur edhe në vende që kanë qenë më keq se kaq”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top