29,09,2023

Duka ironizon me Kosovën

Must Read

Ai theksoi që nëse Shqipëria do të hapej, do ta pësonte njëjtë si Kosova me Kroacinë.

“Nuk e di nëse do të kishte qenë më mirë të kishim sulmuar. Ndoshta do të kishim provuar. Por, mund të kishim pësuar si Kosova ashtu. Andaj mendoj se kemi pasur qasjen e duhur, patëm Spanjën përpara”, ka deklaruar Duka për “Supersport”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img