Lajme

Nikoliq dhe Gjuriq nesër në Kosovë


Publikuar më:


Ata do të shkojnë në komunën e Shtërpcës për të përcjell festimet për Krishtlindjen Ortodokse.

Presideni Nikoliq thuhet se do ta vizitojë komunën e Shtërpcës duke filluar nga ora 08:00 dhe do të zhvillojë takime me përfaqësuesit serbë të Kosovës, , shkruan Blic.rs, transmeton Klan Kosova.

Nikoliq do të ndjek liturgjinë e shenjtë në kishën e Shën Nikollës.

.

Comments
To Top