Ferizaj

Vr asja e katërfishtë në Viti: Familjarët kanë ardhur nga Zvicra për pushime


Publikuar më:


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj së mërkure në fshatin Pozharan të Vitisë.

Sipas dyshimeve, një burrë rreth të 50-tave ka vr arë bashkëshorten e tij dhe dy të bijtë dhe më pas veten.

Nga informacionet, që të katër këta persona kanë ardhur nga Zvicra për t’i kaluar pushimet në vendlindje dhe që nesër kanë pasur ditën e fundit të tyre për ta kaluar në Kosovë.

Prokuroria Themelore në Gjilan ka konfirmuar raportimet për vr asjen e katërfishtë në Viti. Aty dyshohet se babai ka vr arë dy fëmijët e tij, bashkëshorten dhe në fund veten.

Me anë të një njoftimi për media, Prokuroria Themelore në Gjilan, ka njoftuar se rreth orës 18:00 në Pozhoran të Vitisë ka ndodhur një vr asje e katërfishtë, që nuk dihen ende motivet.

To Top