Sport

Në stilin e Berbatov: Ajo çfarë bëri ky futbollist i la të gjithë pa fjalë (Video)


Publikuar më:


skills1

Në takimin në mes të Millwall dhe Shrewsbury Town në Angli, 22-vjeçari Aiden O’Brien tregoi shkathtësitë e mahnitshme të tij.

O’Brien, kur po dukej se mbeti pa opsione gjersa po ndiqej nga kundërshtari i tij pranë vijës së rivënies anësore, prodhoi një moment “magjik”, i cili i ngjante atij të Dimitar Berbatov për Manchester Unitedin.

Shikoni aftësitë e O’Brien më poshtë, ndërsa poshtë saj mund të shihni edhe atë të Berbatovit. /Gazeta Blic/

Comments
To Top