Lajme

Në spitalin e Gjilanit ndalohet Facebook-u, ja pse (VIDEO)


Publikuar më:


Spitali-690x380

Në Spitalin Regjional të Gjilanit është i ndaluar rrjeti social Facebook, njofton Klan Kosova.

Vendimin për këtë e ka marr drejtori i këtij spitali në bashkëpunim me kolegët, duke marr shembull disa shtete evropiane, ku ka shërbyer me herët.

E në pamundësi për t’ia ndalur rrjetin 3G dhe 4G, punëtorëve gjatë orarit të punës, drejtori Besim Gruda thotë se mund t’u ndalë edhe telefonat punëtorëve.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Gajso0blM4c?feature=oembed]

Comments
To Top