Ferizaj

Në Ferizaj arrestohet një i dyshuar për dhunë në familje


Publikuar më:


Policia në Ferizaj ka arrestuar një të dyshuar pasi që i njëjti për shkaqe të panjohura ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij të moshës së mitur.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Comments
To Top