Sport

Ndodhë edhe kjo: Zhvishet në sy të futbollisteve femra (Video 16+)


Publikuar më:


Screen-Shot-2016-04-06-at-12.29.40

Moderatorja amerikane Ellen Degeneres dërgoi kolegun e saj Andy Zenor në Angli, për t’u takuar me ekipet e meshkujve dhe të femrave te Manchester City.

Gazetari pasi u takua me futbollistët meshkuj të ekipit të Cityt, shkoi në zhveshtoren e femrave, e më pas u zvesh i tëri para se të futej në pishinë, në praninë e bukurosheve të Cityt.

Shikoni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top