28,09,2023

PSG – Manchester City, formacionet e super përballjes në Ligën e Kampionëve (Foto)

Must Read

PSZh-Manchester-Siti-e1459929542173-730x323

Sonte në fazën çerekfinale në Ligën e Kampionëve do të përballen dy klubet më të pasura në botë.

PSG dhe Manchester City do të ndeshen në ‘Parc des Princes’, në takimin e parë çerekfinal mes këtyre skuadrave.

Për PSG-në Angel Di Maria mund të mos aktivizohet fare në këtë takim shkaku i një lëndimi, ndërsa Marco Verrati është mungesë e sigurtë për ekipin e Laurent Blanc.

Më poshtë i keni formacionet e mundshme të kësaj super përballje. /Gazeta Blic/

PSG:

Screen-Shot-2016-04-05-at-14.36.44

Manchester City:

Screen-Shot-2016-04-05-at-14.47.16

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img