Ferizaj

Ndeshje komunikacioni në hyrje të Shtërpcës, dy të lënduar rëndë


Publikuar më:


Shtërpcë. 17.07.2017. Në hyrje të Shtërpcës ka ndodhur një aksident komunikacioni mes dy makinave. Me këtë rast dy udhëtar kanë marrë lendime të rënda dhe jan dërguar në emergjencë për trajtim.
Bëhet e ditur se deri te aksidenti ka ardhur si pasojë e mospërshtatjes se shpejtësisë kushteve të rrugës.
Pronarë të makinave të aksidentuara janë një shqiptarë dhe një serb.
Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

To Top