Lajme

Mustafa reagon ndaj ShBA-së: Korrupsioni është perceptim


Publikuar më:


Isa_Mustafa_836308_994535

Isa Mustafa ka reaguar ndaj raportit të DASH departamentit amerikan te shtetit, raport ky që thotë se korrupsioni ne Kosovë është në nivel endemik.

Isa mustafa ka thënë se ky raport është vetëm një perceptim dhe se kabineti i tij nuk ka bërë asnjë skandal gjatë qeverisjes.

Comments
To Top