Ferizaj

Mozzik ka për të thënë diçka pas vrasjes së 18 vjeçares në Ferizaj


Publikuar më:


Mozzik ka reaguar pas vrasjes së 18 vjeçares, Marigona Osmani, në Ferizaj.

Reperi hyri në Instagram dhe bëri një deklaratë duke uruar që institucionet tona të japin maksimumin në dënimin e Dardan Krivaqës, i dyshuari kryesor për vra sjen e saj.

Ndër të tjera, artisti ferizajas ngushëlloi familjen e të ndjerës.

Lexoni më poshtë deklaratën e tij.

To Top